استعلام بیمه ثالث بیمه پارسیان

مشاوره،خرید آنلاین و قیمت بیمه شخص ثالث خودرو بیمه پارسیان

قیمت و شرایط خرید بیمه شخص ثالث خودرو

با توجه به قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث، از سوی شرکت های بیمه بیمه نامه ای با عنوان بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث تهیه و از سال ۱۳۶۸ و پس از تصویب آیین نامه اجرایی قانون یاد شده، در اسفند ۱۳۸۷ به مردم عرضه شد.

در بیمه شخص ثالث معمولا نیازی به بازدید اتومبیل مورد بیمه در زمان صدور بیمه نامه نیست و در آن، خسارت جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث در اثر حوادث وسایل نقلیه و محمولات آنها تحت پوشش قرار می گیرد. منظور ار حوادث فوق، طبق قانون عبارت است از هر گونه تصادف با سقوط یا آتش سوزی یا انفجار وسایل نقلیه و هم چنین خساراتی که از محمولات وسایل نقلیه حادثه دیده ایجاد می شود.(اشخاصی که در اثر وقوع حوادث وسایل نقلیه موتوری زمینی و یا محمولات آنها متحمل زیان های بدنی و مالی می شوند، صرف نظر از این که در داخل وسیله نقلیه و یا خارج از آن باشند، شخص ثالث تلقی می شوند.)

نکاتی جالب و جدید درمورد بیمه شخص ثالث:

  • پرداخت غرامت فوت و نقص عضو سال ۱۳۹۷ در ماه حرام مبلغ ۳۰۸ میلیون تومان و در ماه عادی ۲۳۱ میلیون تومان می باشد. و تعهدات مالی از حداقل مبلغ ۷ میلیون و ۷۰۰ تومان شروع می شود و تا ۳۰ میلیون می باشد.
  • تعرفه های ثالث هرسال ۵ درصد افزایش می یابد .برای مثال سال اول دارای ۵ درصد تخفیف ، سال دوم  دارای ۱۰ درصد تخفیف و….سال چهاردهم دارای تخفیف ۷۰ درصد تخفیف می باشد.
  • تعهد بیمه گر در مورد دیه افراد خارج از وسیله نقلیه، محدود به تعداد خاصی نمی باشد و بنا به اقتضای حادثه مشخص می گردد. ولی در مورد افرادی که در داخل وسایل نقلیه هستند،تعهد بیمه گر در مورد دیه افراد خارج از وسیله نقلیه، محدود به تعداد خاصی نمی باشد و بنا به اقتضای حادثه مشخص می گردد. ولی در مورد افرادی که در داخل وسایل نقلیه هستند، مسئولیت بیمه گر محدود به تعداد سرنشینان مجاز وسیله نقلیه تحت عنوان ظرفیت مجاز قید شده، می باشد.
  • طبق آیین نامه اجرایی قانون جدید  بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل اشخاص ثالث  مورخ اسفند ۱۳۹۶،  هنگام محاسبه حق بیمه ثالث درصورت داشتن خسارت  محاسبه تخفیفات عدم خسارت به صورت زیر انجام می شود:
  • به ازای وقوع هر خسارت مالی ۲۰ درصد از تخفیفات اصلی و هر خسارت بدنی ۳۰ درصد از تخفیفات اصلی آن کسر می شود.
قیمت و شرایط خرید بیمه ثالث
قیمت و شرایط خرید بیمه شخص ثالث پارسیان

خرید آنلاین بیمه ثالث پارسیان

باتوجه به اجباری بودن قانون بیمه شخص ثالث و تولید انبوه خودرو و تصادفات زیادی که براثر بی دقتی وعدم احتیاط رانندگان خودرو بوجود می آید از این روتمامی افرادی که مالک خودرو هستند به دنبال یک شرکت بیمه خوب می باشند که سطح توانگری مالی مناسبی برای پرداخت خسارتهای مالی وجانی داشته باشد بنابراین شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان تسهیلات و خدماتی متمایز برای مالکین و دارندگان این گونه از خودروها در نظر گرفته تا با تعهدات خوب و مبلغ حق بیمه مناسب خودروی خود را بیمه کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. برای خرید بیمه نامه ثالث پارسیان به صورت آنلاین، ابتدا باید موارد و آیتم های درج شده در فرم پیوست را از طریق کلیک برروی لینک فوق تکمیل نمایید و پس از ثبت فرم تا حداکثر ۱۲۰ دقیقه منتظر تماس کارشناسان صدور جهت اعلام قیمت دقیق حق بیمه و هماهنگی های لازم جهت صدور بیمه نامه بمانید.

ثبت شماره تماس و تصاویر پیوست الزامی می باشد.

مبنای محاسبه استعلام بیمه ثالث بیمه پارسیان این گونه ازخودروها براساس  تعداد سیلندر ، نوع کاربری ، و تخفیفات خودرو و سال ساخت آن درنظر گرفته میشود.

لازم به ذکر است ارسال بیمه نامه در روز بعد به تمامی نقاط تهران به صورت رایگان می باشد.