بیمه چک

بیمه چک

همانطور که میدانیم قانون بیمه شخص ثالث اجباریست و بهمین دلیل تمامی رانندگان و صاحبان خودرو به دنبال یک شرکت بیمه مناسب هستند که سطح توانگری مالی خوبی برای پرداخت خسارتهای مالی وجانی داشته باشد. شرکت خدمات بیمه ای (گسترش فروش فردا) بعنوان نماینده حقوقی (بیمه پارسیان) تسهیلات وخدماتی متمایز برای ایشان در نظر گرفته تا با تعهدات خوب ومبلغ حق بیمه مناسب، خودروی خود را بیمه کنند و از خدمات آن استفاده نمایند.

۲/۵ درصد تخفیف ویژه در بیمه ثالث نقدی

نکته مهم : در صورت خرید بیمه نامه ثالث و بدنه همزمان با هم ، میتوانید هر دو بیمه نامه را بصورت اقساطی خرید فرمایید .

همچنین این شرکت جهت افزایش رفاه حال مشتریان و راحتی بیمه گذاران عزیز، طرح صدور بیمه نامه اقساطی با عنوان (بیمه چک) و ارسال رایگان بیمه نامه در سراسراستان تهران و البرز را به اجرا گذاشته است. بموجب این طرح، بیمه‌گذاران می توانند در محل کار و یا خانه‌ خود، بیمه خود را تحویل گرفته و یا تمدید نمایند. این طرح در سایر استان ها نیز با شرط پرداخت حق بیمه  بالای ۵۰۰٫۰۰۰  تومان قابل اجرا می باشد.

برای درخواست خرید آنلاین و صدور بیمه نامه، فقط کافی است در فرم الکترونیکی مندرج در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM  ثبت سفارش بیمه نامه بفرمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و اجرای طرح بیمه چک با شما تماس بگیرند.

و یا: با شماره تلفن ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

برای خرید آنلاین بیمه نامه کلیک فرمایید