تخفیف بیمه مسافرتی

تخفیف بیمه مسافرتی

همانگونه مستحضرید ، برای سفر به کشور های خارجی، یکی از شروط صدور ویزا ، داشتن بیمه نامه مسافرین خارج از کشور از یک شرکت بیمه ای معتبر می باشد. با صدور بیمه مسافرتی اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند ، تحت پوشش بیمه ای (تاسقـــف ۵۰۰۰۰ یورو) قرار می گیرند . اعتبار این بیمه نامه در خارج از کشور بوده و کلیه خدمات موضوع این بیمه نامه توسط شرکت کمک رسانی بین المللی تضمین و ارائه می گردد. همچنین خسارتهای وارده در محل و به ارز قابل پرداخت می باشد.
این بیمه نامه ها با بیمه نامه “رایس شوتز” و “MIDEAST” و “ALLINZ” انجام می شود و از نظر سفارتخانه ها کاملاً معتبر می باشد.
تخفیف بیمه مسافرتی: بیمه پارسیان با هدف تکریم اهالی پارسیان با هماهنگی بانک پارسیان و تجارت الکترونیک پارسیان، طرح جامعی تحت عنوان «بیمه برای اهالی پارسیان»، تدوین کرده است. در این طرح، ۱۰ درصد تخفیف بیمه مسافرتی برای هر یک از گروه‌های ذیل در برخی محصولات شرکت بیمه پارسیان قابل ارایه می‌باشد:

  1. کلیه کارکنان شاغل در بانک پارسیان و شرکت های تابعه و همسر آنان.
  2. کلیه سپرده‌گذاران حقیقی (انواع سپرده‌های بلندمدت) بانک پارسیان و همسر آنان.
  3. کلیه دارندگان حقیقی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز و جاری و کوتاه‌مدت بانک پارسیان و همسر آنان با حداقل موجودی یک میلیون ریال در زمان صدور بیمه‌نامه.
  4. کلیه اشخاص حقیقی دارنده دستگاه‌های کارت خوان طرف قرارداد با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان.
  5. کلیه سهامداران حقیقی بانک پارسیان، شرکت بیمه پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و همسر آنان.
  6. کلیه مخاطبین طرح‌های ویژه بانک و سایر شرکت‌های گروه، نظیر دارندگان کارت‌های بین الملل شرکت تجارت ‌الکترونیک پارسیان و ..

سایت گسترش فروش فردا مکانی مناسب برای درخواست های بیمه ای شما می باشد که سعی کرده است محیطی امن و پویا، برای ارتباط بین شما و کارشناسان بیمه ای در سرتاسر ایران را فراهم کرده باشد. همچنین این شرکت با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین، صدور و تخفیف بیمه مسافرتی فقط با پر کردن فرم الکترونیکی بسیار ساده در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه درمان مسافرتی کلیک کنید