کارگزاران بیمه

کارگزاران بیمه

بسیاری از مردم گاهی در مسیر زندگی  شخصی و حرفه ای خود، احساس می کنند که به یک مشاوره با کارگزاران بیمه احتیاج دارند.

اطمینان از اینکه کارگزاران بیمه، یا یک متخصص ریسک می تواند به آنها کمک کند تا علاوه بر مشاوره بیمه، در هنگام بروز خسارت نیز از کمک و دریافت خسارت بهرمند شوند، هدف این مقاله می باشد.

منظور از (کارگزاران بیمه) کسی است که عهده دار اطلاع رسانی، فرهنگسازی و فروش یک محصول بیمه ای است.

در انتخاب کارگزاران بیمه باید خیلی دقیق باشید. همان طور که یک مشاور بیمه ی با تجربه کمک می کند تا آرامش خیال نسبت به ریسک های پیش رو احساس آ رامش و امنیت داشته باشید، یک مشاور بیمه ی تازه کار یا کم تجربه نیز، می تواند وضعیت شما را پر ریسک تر کند. چون به نیاز بیمه ای شما پی نمی برد و راه حلی ارائه می دهد که پوششی برای ریسک شما نیست.

مسئله ای که در این نوشته قصد داریم مطرح نمائیم، شاید به مذاق خیلی از مشاوران بیمه خوش نیاید. مثلا می توان به صراحت گفت: داشتن پایان نامه تحصیلی، به هیچ وجه دلیل آن نیست که دارنده ی آن یک مشاور خوب باشد. آنها فقط از نظر قانونی مشاور هستند، ولی شاید در موارد مربوط به صدور بیمه نامه و خسارت مناسب نباشند. ممکن است به اندازه ی کافی حساسیت به خرج ندهند و یا در انتقال و کاربرد آنچه آموخته اند، ناتوان باشند.

شرکت بیمه پارسیان بانظارت بر تحوه عملکرد نمایندگان بیمه پارسیان در تمامی سطوح، کارگزاران بیمه خود را دستچین میکند. از جمله میزان پرتفوی جذب شده در هر سال و برسی نحوه عملکرد آنها شناسایی و نماینده برتر بیمه پارسیان از طریق روابط عمومی این شرکت معرفی می شود.

نماینده برتر بیمه پارسیان را مردم با در نظر گرفتن سوابق فعالیت و نحوه پاسخگویی مشاورین نمایندگان انتخاب می کنند. ثبت درخواست مشاوره و حجم پاسخگویی کارشناسان شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا، بیانگر انتخاب این شرکت به عنوان نماینده برتر بیمه پارسیان توسط عموم مردم می باشد.

نماینده برتر بیمه پارسیان شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا که نماینده حقوقی بیمه پارسیان می باشد یکی از بهترین نماینده های بیمه پارسیان در سالهای گذشته بوده که از نظر سهم بازار و میزان رضایت مندی مشتریان هم در سطح خوبی قرار دارد.

هدف ما حفظ عنوان (نماینده برتر بیمه پارسیان) می باشد و با به کار گیری تخصص و تجربه در میان نمایندگان بیمه پارسیان، آماده ارائه خدمات بیمه ای به نمایندگی از بیمه پارسیان، در سراسر محدوده ی جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

 

برای خرید آنلاین بیمه کلیک کنید