بیمه گردشگری

بیمه گردشگری

بیمه گردشگری

در حین برپایی تور امکان رخداد حوادث برای هر یک از مسافران وجود دارد . که در چنین مواقعی ممکن است خسارت آن بر عهده مدیر و صاحبان آژانس مسافرتی ، زیارتی و سیاحتی باشد . لذا شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با ارائه بیمه گردشگری  بمنظور پوشش خسارت های جانی احتمالی ، این اطمینان خاطر را به مسئولین آژانس های مسافرتی که مالکیت تور را برعهده دارند ، داده است .

بیمه گردشگری یا همان بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران اردو و تور گردشگری ، عبارت است از بیمه مسئولیت مدنی بیمه گذار در قبال افراد شرکت کننده در تور یا اردو ، بدین معنا که چنانچه در نتیجه قصور و یا اهمال غیر عمدی بیمه گذار خسارت جانی به افراد شرکت کننده در مورد اشاره شده وارد آید و بیمه گذار بر اساس رای مراجع قضایی مسئول جبران خسارت شناخته شود شرکت پس از احراز مسئولیت بیمه گذار مطابق شرایط و مفاد بیمه نامه ، حداکثر تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود.

در بیمه گرشگری می بایست ۲۴ ساعت قبل از برپایی اردو ، مدیر آژانس سیاحتی – زیارتی مشخصات کامل اسامی شرکت کننده  شامل نام و نام خانوادگی ، شماره ملی و مبداء و مقصد برپایی اردو (تور) را به     بیمه گر اعلام نماید .

پوشش های اضافی قابل خرید در بیمه گردشگری

  • پوشش حوادث ناشی از وسایل نقلیه موتوری (مازاد بر بیمه نامه شخص ثالث اجباری)
  • پوشش ناشی از حوادث کوهنوردی و استخر

استثنائات بیمه گردشگری

  • حوادث ناشی از دریا
  • نزاع و درگیری

مواردی که در بیمه نامه گردشگری تاثیر گذار می باشد

  • تعداد افراد شرکت کننده
  • مدت برپایی اردو

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین بیمه گردشگری فقط با پر کردن فرم الکترونیکی بسیار ساده در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت  پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه بیمه مسئولیت مدنی مجریان اردو کلیک کنید