درباره ما

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا (سهامی خاص) براساس آئین نامه نمایندگی (شماره 57) بیمه مرکزی ج.ا.ا به عنوان نماینده حقوقی شرکت بیمه ی پارسیان با کد 412150 به موجب پروانه شماره 4080/ق ن/92 مورخ 24/09/1392با هدف ارائه خدمات متمایز و شایسته به کلیه هموطنان عزیز تأسیس و باتوکل به خداوند متعال و به پشتوانه 7 سال تخصص و تجربه در صنعت بیمه کشور شروع به فعالیت نمود.
به استناد قانون تاسيس موسسات بيمه غير دولتي و قانون تاسيس بيمه مرکزي ايران، این شرکت دارای مجوز فعاليت در زمینه انجام كليه امور بيمه هاي بازرگاني اعم از بيمه هاي اموال، اشخاص ومسئوليت، به نمایندگی از شرکت بیمه ی پارسیان مي باشد.
با اتکا به دانش و تجربه متخصصان، محيطي در اين شرکت فراهم گرديده است که تمامي مشتريان حقیقی و حقوقی اين شرکت از خدماتی مانند مشاوره رايگان جهت بررسي ريسک هاي بيمه اي برخوردار شده و در شرايط کاملاً رقابتي پوشش هاي مناسب را دريافت دارند.
در کنار برنامه هاي توسعه اي بيمه در سطح جامعه، توجه به اصل مشتري مداري و افزايش سطح رضايمتندي مراجعان و مخاطبان اين شرکت همواره از شاخص ترين اصول کاري اين شرکت مي باشد که تمامي کارکنان اين شرکت در رده هاي مختلف سازماني اطاعت از آن را سرلوحه امور خود قرار داده و خود را ملزم به رعايت آن مي دانند.
رسالت غایی شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا ، ايجاد سازماني منسجم و متعهد نسبت به هموطنان و پيشگام در ارائه خدمات خاص بیمه ای بمنظور آگاهی و آشنایی بیشتر باصنعت و مفاهیم بیمه و همچنين ارائه خدمات مشاوره ای آسان جهت بهترین و صحيح ترين خرید بيمه نامه ها مي باشد.

 

مجوز نمایندگی بیمه پارسیان 300x233 - درباره ما

مجوز نمایندگی بیمه پارسیان شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا (سهامی خاص)

0 نظر

نوشتن نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *