عاملیت فروش

عاملیت فروش

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان، در نظر دارد بر اساس اجرای روش های نوین مدیریت و سیاستهای ایجاد اشتغال، شکل جدیدی از  جذب مشتری را با استفاده از «عوامل فروش» به صنعت بیمه دعوت نماید .

هر «عامل فروش» به تنهایی رصد کننده بازار بیمه خواهد بود  و بر اساس آموزش های اولیه که عموما همراه کارصورت خواهد پذیرفت، ضمن ارائه خدمات بیمه ای به متقاضیان، عایدی مالی نیز نصیب خود خواهد نمود و آنچنانکه ماهیت بیمه گری ایجاب می نماید، درصورت رضایتمندی، سالیان سال  مشتری وفادار خواهد شد .

«عامل فروش» الزاما مجبور به استقرار در دفتر شرکت نخواهند بود و حتی میتواند به عنوان شغل دوم مورد تقاضا باشد .

این پیشنهاد کاملا ایده آل و مناسب برای صاحبان مشاغل یا مدیران مالی است که در طی یکسال نیاز مبرم به دریافت خدمات بیمه ای خواهند داشت . این نیاز بیمه ای در طی یکسال خواه نا خواه خرید خواهد شد اما در این روش پیشنهادی علاوه بر خرید به موقع بیمه نامه مزایای زیر نیز حاصل خواهد گردید :

1-پرهیز از اتلاف وقت و رفت و آمد های غیر ضروری در زمان بیمه نامه

2-عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی های بیمه

3-ارسال رایگان بیمه نامه درب محل مورد نظر بیمه گذار

4-خرید بیمه نامه به صورت خرید سبز و کمک به حفظ محیط زیست

5-حفظ اطلاعات بیمه گذار در سیستم یکپارچه

6-ایجاد درآمد حداقل به میزان 50% کارمزد مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

و نیز این طرح مناسب است برای دوستداران صنعت بیمه تا با فراگیری کامل و تخصصی این صنعت بتوانند وارد این زمینه فعالیت بسیار گسترده و بیکران گردند تا علاوه بر ایجاد درآمد گامی بلند در ارائه خدمات مفید بیمه ای نمایند .

این طرح کاملا جدید و بدون هزینه خواهد بود . متقاضیان بایستی جهت ثبت درخواست خود فرم ثبت نام ذیل را تکمیل تا در اسرع وقت کارشناسان ما با آنها تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاهده نحوه ثبت فرم عاملیت فروش اینجا کلیک کنید

 

برای ثبت نام آنلاین کلیک کنید

0 نظر

نوشتن نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *