بیمه نامه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی

بیمه نامه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی

تعهدات بیمه نامه
جبران تمامی زيان‌‌هاي‌ ناشي‌ از خطراتي‌ مانند‌ آتش‌سوزي‌، انفجار، تركيدگي‌ لوله‌هاي‌ آب‌ و ضايعات‌ ناشی از آب‌ وارد به‌ اشخاص‌ ثالث

13 300x300 - بیمه نامه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی

 

موضوع این بیمه نامه عبارت است :  از جبران خسارات جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث در اثر خطرات بيمه شده در بیمه نامه آتش سوزی بدین معنا که چنانچه در نتیجه قصور و يا اهمال بیمه گذار خسارتی به اشخاص ثالث وارد آید و بیمه گذار بر اساس رای مراجع قضایی مسئول جبران خسارت شناخته گردد بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گذار حداکثر تا سقف تعهدات مندرج در بیمه نامه نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود .

پیش نیاز این بیمه نامه، داشتن بیمه نامه آتش سوزی معتبر در زمان صدور این بیمه نامه می باشد و تاریخ صدور و انقضاء بیمه نامه مسئولیت باید منطبق با بیمه نامه آتش سوزی باشد.

بیمه گر بیمه نامه آتش سوزی ، برای منازل مسکونی الزاما باید بیمه پارسیان باشد ولی برای غیر مسکونی این الزام
وجود ندارد.

خسارت وارده به کارکنان بیمه گذار تحت پوشش بیمه نامه نمی باشد.

پوشش های بیمه نامه
1- فوت
2- نقص عضو
3- هزينه هاي پزشكي
4- خسارتهای مالي

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی سامانه خرید آنلاین بیمه مسئولیت پارسیان شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گذاران محترم می باشد نائل گردد و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت ثبت خرید بیمه مسئولیت پارسیان در سایت این شرکت به آدرس www.gostareshins.com اقدام نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان و با هماهنگی قبلی تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی کلیک کنید