پایین ترین قیمت بیمه

پایین ترین قیمت بیمه

قیمت بیمه نامه یکی از مهمترین ویژگیهای آن است و در شانس انتخاب شدن یک برند بیمه ای، تاثیر مستقیم دارد. این تاثیر آنچنان مهم است که گاه شرکتهای بیمه با تنزل دادن پوششهای بیمه ای و تعهدات بیمه نامه، به قیمت مطلوب مشتری دست پیدا میکنند.
بطور کلی تخفیفات بیمه ای در شرکت های بیمه متفاوت می باشد و همیشه ممکن هست در شرایط مساوی از بابت تعهدات و پوششها، پایین ترین قیمت بیمه را از یک شرکت بیمه شاهد باشیم.
در بعضی از رشته های بیمه ای همانند بیمه شخص ثالث و حوادث سرنشین با توجه به ماهیت اجباری بودن آن، نرخ حق بیمه در تمامی شرکت های بیمه یکسان بوده و امکان ارایه پایین ترین نرخ حق بیمه توسط هیچ شرکت بیمه میسر نمیباشد زیرا مطابق با قانون بایستی حق بیمه یکسانی در تمامی شرکتهای بیمه اعلام گردد. ولی در اکثر بیمه های اختیاری مانند بیمه بدنه خودرو و انواع بیمه مسئولیت و مهندسی، آتش سوزی و باربری امکان تخفیف توسط شرکت بیمه وجود دارد تا پایین ترین قیمت بیمه را به مشتریان خود اعلام کنند.

سایت (گسترش فروش فردا) مکانی مناسب برای درخواست های بیمه ای شما می باشد که سعی کرده است محیطی امن و پویا، برای ارتباط بین شما و کارشناسان بیمه ای در سرتاسر ایران را فراهم کرده باشد. همچنین این شرکت برای اولین بار، موفق به راه اندازی (خرید آنلاین بیمه) شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است.

شما بازدید کننده گرامی می توانید جهت مشاهده و صدور بیمه نامه خود، ابتدا نام محصول مورد نظر را جستجو و برای سفارش آن اقدام به خرید آنلاین نمایید تا بتوانید از خدمات غیر حضوری، تحویل رایگان بیمه نامه در محل و پایین ترین قیمت بیمه بهره مند گردید فقط کافیست با پر کردن فرم الکترونیکی در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه بفرمایید.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و صدور بیمه نامه با شما تماس خواهند گرفت.

پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

پایین ترین قیمت بیمه را از ما بخواهید

برای خرید آنلاین بیمه نامه کلیک فرمایید