استعلام بیمه ثالث بیمه پارسیان

مشاوره،خرید آنلاین و قیمت بیمه شخص ثالث خودرو بیمه پارسیان

photo_2018-11-11_17-08-40

با توجه به قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث، از سوی شرکت های بیمه بیمه نامه ای با عنوان بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل اشخاص ثالث تهیه و از سال ۱۳۶۸ و پس از تصویب آیین نامه اجرایی قانون یاد شده، در اسفند ۱۳۸۷ به مردم عرضه شد.

در بیمه شخص ثالث معمولا نیازی به بازدید اتومبیل مورد بیمه در زمان صدور بیمه نامه نیست و در آن، خسارت جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث در اثر حوادث وسایل نقلیه و محمولات آنها تحت پوشش قرار می گیرد. منظور ار حوادث فوق، طبق قانون عبارت است از هر گونه تصادف با سقوط یا آتش سوزی یا انفجار وسایل نقلیه و هم چنین خساراتی که از محمولات وسایل نقلیه حادثه دیده ایجاد می شود.(اشخاصی که در اثر وقوع حوادث وسایل نقلیه موتوری زمینی و یا محمولات آنها متحمل زیان های بدنی و مالی می شوند، صرف نظر از این که در داخل وسیله نقلیه و یا خارج از آن باشند، شخص ثالث تلقی می شوند.)

photo_2018-11-14_17-12-34

تخفیفات بیمه شخص ثالث

نرخ تخفیف بیمه ثالث هرسال ۵ درصد افزایش می یابد .برای مثال سال اول دارای ۵ درصد تخفیف ، سال دوم  دارای ۱۰ درصد تخفیف و….سال چهاردهم دارای ۷۰ درصد تخفیف می باشد.

طبق آیین نامه اجرایی قانون جدید  بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل اشخاص ثالث  مورخ اسفند ۱۳۹۶،  هنگام محاسبه حق بیمه ثالث درصورت داشتن خسارت  محاسبه تخفیفات عدم خسارت به صورت زیر انجام می شود:

به ازای وقوع هر خسارت مالی ۲۰ درصد از تخفیفات اصلی و هر خسارت بدنی ۳۰ درصد از تخفیفات اصلی آن کسر می شود.

 

photo_2018-11-14_17-12-41

تعریف خودرو متعارف در بیمه شخص ثالث

تبصره ۳ ماده ۸ قانون جدید بیمه شخص ثالث مصوب سال ۱۳۹۵: خسارت مالی ناشی از حوادث رانندگی صرفاً تا میزان خسارت متناظر وارد به گران‌ترین خودرو متعارف از طریق بیمه‌نامه شخص ثالث و یا مقصر حادثه قابل جبران خواهد بود.
تبصره ۴ ماده ۸ قانون بیمه شخص ثالث: منظور از خودروی متعارف خودرویی است که قیمت آن کمتر از پنجاه ‌درصد (۵۰%) سقف تعهدات بدنی که در ابتدای هر سال مشخص می‌شود، باشد. در سال ۱۳۹۸ این عدد معادل ۱۸۰ میلیون تومان است.
به زبان ساده‌تر، در سال ۱۳۹۸ حداکثر خسارتی که مالک یک خودرو گران‌قیمت در تصادفات می‌تواند از مقصر حادثه بابت خسارت وارده مطالبه نماید ۱۸۰میلیون تومان است، حتی اگر خسارتی که به خودروی وی وارد شده بیش از این مقدار باشد

photo_2018-11-17_17-37-38

2/5 درصد تخفیف ویژه بیمه ثالث بیمه پارسیان

مبنای محاسبه استعلام بیمه ثالث بیمه پارسیان این گونه ازخودروها براساس  تعداد سیلندر ، نوع کاربری ، و تخفیفات خودرو و سال ساخت آن درنظر گرفته میشود.

پوشش ها و تعهدات بیمه شخص ثالث

تعهدات جانی بیمه شخص ثالث مصوب سال ۱۳۹۸ در ماه حرام مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان و در ماه عادی ۲۷۰ میلیون تومان می باشد و تعهدات مالی از حداقل مبلغ ۹ میلیون تومان شروع می شود و تا ۳۰ میلیون بدون بازدید انجام می شود.تعهدات مالی ۵۰ میلیون تومان و ۱۸۰میلیون(در شرایط خاص) تومان نیز با انجام بازدید اولیه از خودرو صورت می پذیرد.

پوشش حوادث راننده که شامل فوت و نقص عضو شخص راننده می باشد تا سقف ۲۷۰ میلیون تومان قابل ارائه می باشد . پوششهای بیمه شخص ثالث مطابق با قانون و ابتدای هر سال توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا به شرکت های بیمه ابلاغ می گردد.

photo_2018-11-18_10-45-07

تعهد بیمه گر در مورد دیه افراد خارج از وسیله نقلیه، محدود به تعداد خاصی نمی باشد و بنا به اقتضای حادثه مشخص می گردد.ولی در مورد افرادی که در داخل وسایل نقلیه هستند، مسئولیت بیمه گر محدود به تعداد سرنشینان مجاز وسیله نقلیه تحت عنوان ظرفیت مجاز قید شده، می باشد.

 

photo_2018-11-11_17-08-20

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث پارسیان

باتوجه به اجباری بودن قانون بیمه شخص ثالث و تولید انبوه خودرو و تصادفات زیادی که براثر بی دقتی وعدم احتیاط رانندگان خودرو بوجود می آید از این روتمامی افرادی که مالک خودرو هستند به دنبال یک شرکت بیمه خوب می باشند که سطح توانگری مالی مناسبی برای پرداخت خسارتهای مالی وجانی داشته باشد بنابراین شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان تسهیلات و خدماتی متمایز برای مالکین و دارندگان این گونه از خودروها در نظر گرفته تا با تعهدات خوب و مبلغ حق بیمه مناسب خودروی خود را بیمه کنند و از خدمات آن استفاده نمایند. برای خرید بیمه نامه ثالث پارسیان به صورت آنلاین، ابتدا باید موارد و آیتم های درج شده در فرم پیوست را از طریق کلیک برروی لینک فوق تکمیل نمایید و پس از ثبت فرم تا حداکثر ۱۲۰ دقیقه منتظر تماس کارشناسان صدور جهت اعلام قیمت دقیق حق بیمه و هماهنگی های لازم جهت صدور بیمه نامه بمانید.

ثبت شماره تماس و تصاویر پیوست الزامی می باشد.

انتقال تخفیف در بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

لازم به ذکر است ارسال بیمه نامه در روز بعد به تمامی نقاط تهران به صورت رایگان می باشد.