بیمه درمان گروهی

بیمه درمان گروهی

با توجه به گسترش امکانات و تکنولوژی جدید درمانی و افزایش روز افزون هزینه های پزشکی، بیمه درمان گروهی (درمان تکمیلی) پوشش مناسبی برای رفع نگرانیهای جدی بیمه گزاران و امکان خوبی برای تامین بخش مهمی از هزینه های مازاد بر تعرفه های بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و … بیمه شدگان در زمان بروز بیماریها و حوادث می باشد.

پوششهای اصلی در بیمه درمان گروهی

  1. جبران هزینه جراحی و بستری شدن در بیمارستان (عمومی و تخصصی )
  2. پاراکلینیکی نوع اول
  3. پاراکلینیکی نوع دوم
  4. پاراکلینیکی نوع سوم
  5. اعمال جراحیهای زایمان طبیعی و سزارین
  6. رفع عیوب انکساری چشم و لیزر درمانی

پوششهای اضافی در بیمه درمان گروهی

     ۱٫ جبران هزینه های دارو و ویزیت

     ۲٫خدمات آزمایشگاهی

     ۳٫ فیزیوتراپی

     ۴٫ سمعک

     ۵٫ عینک و لنز طبی

     ۶٫ خدمات دندانپزشکی

     ۷٫ جبران هزینه های نازایی و ناباروری

     ۸٫ اعضای طبیعی بدن

از دیگر مزایای بیمه درمان گروهی، انتخاب آزادانه بیمه شدگان برای استفاده از مراجع درمانی طرف یا غیر طرف قرارداد بیمه گر می باشد.
میزان حق بیمه ماهانه سرانه هر بیمه شده بستگی کاملی به سقف و نوع تعهدات و تعداد بیمه شدگان دارد.
در بیمه های درمان گروهی بیمه گذار می تواند با پرداخت حق بیمه اضافی فرانشیز تعهدات بیمارستانی و جراحی و زایمان و یا کلیه پوشش های بیمه ای را تا ۱۰% کاهش دهد.

چرا بیمه پارسیان؟

شرکت بیمه پارسیان ضمن آگاهی از نگرانی بیمه شدگان با ارائه پوشش بیمه درمان تلاش نموده تا حداقل، دغدغه هزینه های درمان را از دوش بیماران و خانواده های ایشان بردارد.
بیمه پارسیان در حال حاضر و در سراسر کشور با بیش از ۹۹۱ مرکز درمانی شامل بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز تصویر برداری قرارداد همکاری داشته و بیمه شدگان با ارائه معرفینامه از شرکت بیمه پارسیان می توانند از خدمات این مراکز بهره مند شوند. بدیهی است بیمه شدگان در انتخاب هر یک از بیمارستان های کشور آزاد بوده و می توانند مستقیماً به هر بیمارستانی که تمایل دارند، مراجعه کرده و پس از تسویه حساب و پرداخت هزینه های درمانی خود، مدارک پزشکی و صورتحسابهای مربوطه را به شرکت بیمه پارسیان تحویل داده، و هزینه های درمانی پرداخت شده را طبق شرایط بیمه نامه دریافت دارند.

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخگویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین بیمه درمان گروهی می توانید با تکمیل فرم الکترونیکی در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس گرفته و پس از آن بیمه نامه را  به صورت رایگان خدمت شما ارسال کنند.

 

برای خرید آنلاین بیمه درمان گروهی زیر ۲۵۰ نفر کلیک کنید

برای خرید آنلاین بیمه درمان گروهی بالای ۲۵۰ نفر کلیک کنید