بیمه مسئولیت مدیران ساختمان در قبال ساکنین

بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران و هیئت مدیره ساختمان ها

و برج های مسکونی در قبال ساکنین و مراجعین به ساختمان

موضوع این بیمه نامه عبارت است از مسئولیت بیمه گذار در قبال ساکنین و اشخاص ثالث و مراجعین

برای خرید آنلاین بیمه مسئولیت مدنی مدیران ساختمان ها کلیک کنید

موضوع بیمه نامه

موضوع این بیمه نامه عبارت است از مسئولیت بیمه گذار در قبال ساکنین و اشخاص ثالث و مراجعین، بدین معنی که چنانچه در نتیجه استفاده از پارکینگ ساختمان ، ریزش نمای سنگ ساختمان در محوطه و اطراف آن ، نشست و ریزش چاه ، و قصور نظافتچی و سرایدار ، هرگونه خسارت وارده به ساکنین و مراجعین مسکونی و اشخاص ثالث وارد آید . پس از احراز مسئولیت بیمه گذار و مطابق رأی مراجع قضایی ، بیمه گذار  مکلف به پرداخت خسارت خواهد بود که با خرید این بیمه نامه میتواند مسئولیت خود را به شرکت بیمه واگذار نمایند.

بیمه نامه مسئولیت ناشی از آتش سوزی نیز میتوان برای کل ساختمان به صورت جداگانه تهیه نمود.

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی سامانه خرید آنلاین بیمه مسئولیت پارسیان شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گذاران محترم می باشد نائل گردد و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت ثبت خرید بیمه مسئولیت پارسیان در سایت این شرکت به آدرس www.gostareshins.com اقدام نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان و با هماهنگی قبلی تقدیم شما خواهد شد.