حفظ پرتفو و خدمت رسانی در دستور کار بیمه پارسیان

حفظ پرتفو و خدمت رسانی بهینه در بیمه پارسیان

مدیرعامل بیمه پارسیان ابراز امیدواری کرد: بیمه پارسیان بتواند با برنامه ریزی های مناسبی که برای سال آینده در نظر گرفته شده هم در بخش جذب و حفظ پرتفو و هم ارایه خدمات مناسب به بیمه گذاران جایگاه مناسب خود در صنعت بیمه کشور را بیشتر ارتقا بخشد.

طی مراسم باشکوهی، از بیمه گذاران و نمایندگان برتر این شرکت تقدیر شد. دراین مراسم که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه پارسیان، مدیران، بیمه گذاران و نمایندگان این شرکت برگزار شد از ۲۰ بیمه گذار بزرگ و وفادار بیمه پارسیان و همچنین از ۳۰نماینده برتر کشوری و ۳ نماینده برتر در بخش بیمه عمر با اهدای تندیس و جوایز ارزنده ای تقدیر به عمل آمد.

اویارحسین عضو هیات مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان در این مراسم ضمن تاکید بر رعایت حقوق تمامی مشتریان،از بیمه گذاران بزرگ این شرکت که همواره به بیمه پارسیان وفادار بوده و به آن اعتماد داشته اند تشکر و ابراز امیدواری کرد بیمه پارسیان بتواند با برنامه ریزی های مناسبی که برای سال آینده در نظر گرفته شده هم در بخش جذب و حفظ پرتفو و هم ارایه خدمات مناسب به بیمه گذاران جایگاه مناسب خود در صنعت بیمه کشور را بیشتر ارتقا بخشد.

وی افزود: هدف ما رشد و تعالی همه جانبه بیمه پارسیان درتمام بخش هاست تا توانمندتر از گذشته بعنوان یک شرکت بزرگ و حرفه ای در صنعت بیمه کشور فعالیت نماییم و برای سهامداران و بیمه گذاران بعنوان الگوی یک شرکت موفق مطرح باشیم.

در پایان این مراسم با اهدای جوایز و تندیس های نفیسی از برترین های بیمه پارسیان در سال ۹۵ تقدیر ویژه به عمل آمد.