بیمه مسئولیت مدنی مدیران

بیمه مسئولیت مدنی مدیران

بیمه مسئولیت مدنی مدیران

مدیر عبارت از کسی است که دارای زیر مجموعه بوده و علاوه بر خود، مسئول کار دیگران نیز می باشد. بنابراین مدیر تنها مدیر عامل یک سازمان گسترده و رئیس یک اداره اتلاق نمی شود. بلکه مسئول یک شرکت یا اداره کوچک، سرپرست یک کارگاه و مسئول یک بخش و یا یک قسمت و گروه نیز، خود مدیر بشمارمی رود و وظیفه مدیریت را بردوش می کشد.

مسئولیت یعنی تعهد در قبال دیگران

در بیمه مسئولیت مدنی مدیران آنچه بیمه شدنی است خارج از اراده شخص بوده و قانون بر وی تحمیل می نماید و تابع خواست و اراده او نیست و در واقع زمانی به بار می یابد که زیان فردی در بین باشد که جزء پوشش بیمه مسئولیت مدنی قرارمی گیرد.

بطور مثال مسئولیت افرادی که در مراکز آموزشی مشغول به کار یا تحصیل هستند، بر عهده مدیران این مراکز می‌باشد. بیمه مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی به منظور پوشش خسارت‌های جانی احتمالی برای افراد در مراکز آموزشی صادر می‌شود. از این رو در صورتی که برای یکی از افراد در زمان حضور در مرکز آموزشی اتفاقی رخ‌ دهد، خسارات آن بر عهده مدیران مراکز می‌باشد.

منظور از افراد و دیگران هر شخص به غیر از خود فرد می باشد مانند کارکنان وی ، مراجعه کنندگان ، استفاده کنندگان از خدمات ، همسایگان ، مشتریان و …

تنوع بیمه های مسئولیت به تعداد کل مشاغل مدیران موجود در سطح جامعه متنوع میباشد، شاید کمتر کسی بداند مدیر یک مدرسه یا هیئت مدیره یک پاساژ یا هیئت مدیره یک ساختمان مسکونی یا مدیر یک ورزشگاه در مقابل کارآموزان و مراجعین و پرسنل مسئول باشند و چنانچه آسیب مالی و یا جانی به هر یک از افراد استفاده کننده از این امکانات وارد شود مدیر این مجموعه ها باید پاسخگو بوده و خسارت مالی و جانی (۱-فوت ۲- نقص عضو ۳- هزینه پزشکی )احتمالی به عهده ایشان خواهد بود .از اینرو لزوم داشتن پوشش بیمه های مسئولیت مدنی مدیران هر روز بیشتر از روز قبل احساس میشود. مسئولیت کارفرمایان در مقابل کارکنان ، مسئولیت مدیر ساختمان و یا حتی پرسنل اداراتی که با کم خطرترین ادوات اداری سر و کار دارند ، و  در معرض خطر می باشند ،  مسئولیت آن بعهده کارفرما یا مدیر مجموعه می باشد.

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با ارائه طیف وسیعی از بیمه مسئولیت مدنی مدیران و با شعار دنیا دنیا زندگی ، پیشرو در جهت ارائه خدمات بیمه ای به هر یک از مدیران محترم مختلف اعم از : مراکز تفریحی ، سازمان ها ، مجتمع های اداری و تجاری و مسکونی ، اردو و تورهای گردشگری و…..  می باشد.

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین بیمه مسئولیت مدنی مدیران فقط با پر کردن فرم الکترونیکی بسیار ساده در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت  پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید بیمه مسئولیت مدنی مدیران کلیک کنید