بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مدیر فنی داروخانه ها

بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مدیر فنی داروخانه ها

 

برای خرید آنلاین بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مدیر فنی داروخانه ها کلیک کنید

 

موضوع این بیمه نامه عبارت است از : عبارت است از بیمه مسئولیت حرفه ای بیمه گذار. بدین معنا که در صورت انجام کلیه تعهدات و وظایف از سوی بیمه گذار، چنانچه در اثر قصور و یا اشتباه حرفه ای بیمه گذار یا کارکنان تحت سرپرستی وی خسارتی به مصرف کنندگان داروهای پیچیده شده از سوی بیمه گذار وارد آید و بر اساس شرح وظایف مشخص شده از سوی وزارت بهداشت درمان در آیین نامه داروخانه ها بیمه گذار مسئول جبران آن شناخته شود بیمه گر بر اساس شرایط این بیمه نامه نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود

  1. در هنگام اعلام خسارت ارائه تصویر برگ صلاحیت مسئول فنی داروخانه الزامی است.
  2. مسئولیت بیمه گذار تنها در زمینه مسئولیت فنی داروخانه تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.
  3. بیمه گذار موظف است موارد مبهم در نسخ را با پزشک معالج مطرح و در صورت نیاز اقلام تجویزی را با نظر پزشک معالج جایگزین نماید .
  4. بیمه گذار موظف است از دخالت افراد غیر مجاز در امور فنی داروخانه پیشگیری نماید.
  5. بیمه گذار موظف است در صورت تغییر محل فعالیت یا نشانی داروخانه مراتب را ظرف ۲۴ ساعت به بیمه گر اعلام نماید تا نسبت به صدور الحاقیه اقدام شود در غیر اینصورت بیمه گر تعهدی ندارد.

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی سامانه خرید آنلاین بیمه مسئولیت پارسیان شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گذاران محترم می باشد نائل گردد و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت ثبت خرید بیمه مسئولیت پارسیان در سایت این شرکت به آدرس www.gostareshins.com اقدام نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان و با هماهنگی قبلی تقدیم شما خواهد شد.