قیمت بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی

همانگونه مستحضرید ، برای سفر به کشور های خارجی، یکی از شروط صدور ویزا ، داشتن بیمه نامه مسافرین خارج از کشور از یک شرکت بیمه ای معتبر می باشد. با صدور بیمه مسافرتی اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند، تحت پوشش بیمه ای (تاسقـــف ۵۰۰۰۰ یورو) قرار می گیرند. اعتبار این بیمه نامه در خارج از کشور بوده و کلیه خدمات موضوع این بیمه نامه توسط شرکت کمک رسانی بین المللی تضمین و ارائه می گردد. همچنین خسارتهای وارده در محل و به ارز قابل پرداخت می باشد .
این بیمه نامه ها با بیمه نامه “رایس شوتز” و “MIDEAST” و “ALLINZ” انجام می شود و از نظر سفارتخانه ها کاملاً معتبر می باشد.

سایت گسترش فروش فردا مکانی مناسب برای درخواست های بیمه ای شما می باشد که سعی کرده است محیطی امن و پویا، برای ارتباط بین شما و کارشناسان بیمه ای در سرتاسر ایران را فراهم کرده باشد. همچنین این شرکت با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین و استعلام از قیمت بیمه مسافرتی فقط با پر کردن فرم الکترونیکی بسیار ساده در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و استعلام قیمت بیمه مسافرتی با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه درمان مسافرتی کلیک کنید