تمدید بیمه سالانه

تمدید بیمه سالانه

معمولا بیمه گذاران ناچارند برای خرید یا تمدید بیمه نامه خود، به شرکتهای بیمه رفت و آمد داشته باشند. باتوجه به اینکه شرکتهای بیمه معمولا فقط در ساعات کاری روز خدمات می دهند، برای بسیاری از بیمه گذاران این رفت و آمد ها راحت نیست و گاه همین موضوع باعث از دست رفتن فرصتها می شود. بهمین دلیل (شرکت گسترش فروش فردا) بعنوان نماینده حقوقی (بیمه پارسیان) خدمات ویژه ای تحت عنوان تمدید بیمه سالانه، طراحی کرده است.

این شرکت جهت افزایش رفاه حال مشتریان و راحتی بیمه گذاران عزیز، طرح صدور بیمه نامه با عنوان تمدید بیمه سالانه و ارسال رایگان بیمه نامه در سراسراستان تهران و البرز را به اجرا گذاشته است. بموجب این طرح، بیمه‌گذاران میتوانند در محل کار و یا خانه‌ خود، بیمه خود را تحویل گرفته و یا تمدید نمایند. این طرح در سایر استان ها نیز با شرط پرداخت حق بیمه  بالای ۵۰۰٫۰۰۰  تومان قابل اجرا می باشد.

برای درخواست خرید آنلاین و صدور بیمه نامه، فقط کافی است در فرم الکترونیکی مندرج در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM  ثبت سفارش بیمه نامه بفرمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و اجرای طرح تمدید بینه سالانه با شما تماس بگیرند. و یا با شماره تلفن ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

 

 

برای خرید آنلاین بیمه نامه کلیک فرمایید