نرخ بیمه درمان تکمیلی

نرخ بیمه درمان تکمیلی

با توجه به گسترش امکانات و تکنولوژی جدید درمانی و افزایش روز افزون هزینه های پزشکی، بیمه درمان تکمیلی پوشش مناسبی برای رفع نگرانیهای جدی بیمه گذاران و امکان خوبی برای تامین بخش مهمی از هزینه های مازاد بر تعرفه های بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح و … بیمه شدگان در زمان بروز بیماریها و حوادث می باشد.

پوشش های اصلی و اضافی در بیمه درمان تکمیلی

پوششهای اصلی

 1. جبران هزینه جراحی و بستری شدن در بیمارستان (عمومی و تخصصی )
 2. پاراکلینیکی نوع اول
 3. پاراکلینیکی نوع دوم
 4.  پاراکلینیکی نوع سوم
 5.  اعمال جراحیهای زایمان طبیعی و سزارین
 6. رفع عیوب انکساری چشم و لیزر درمانی

پوششهای اضافی

 1. جبران هزینه های دارو و ویزیت
 2. خدمات آزمایشگاهی
 3. فیزیوتراپی
 4. سمعک
 5. عینک و لنز طبی
 6. خدمات دندانپزشکی
 7. جبران هزینه های نازایی و ناباروری
 8. اعضای طبیعی بدن

از دیگر مزایای بیمه درمان تکمیلی انتخاب آزادانه بیمه شدگان برای استفاده از مراجع درمانی طرف یا غیر طرف قرارداد بیمه گر میباشد.
میزان حق بیمه ماهانه سرانه هر بیمه شده بستگی کاملی به سقف و نوع تعهدات و تعداد بیمه شدگان دارد.
در بیمه درمان تکمیلی بیمه گذار می تواند با پرداخت حق بیمه اضافی فرانشیز تعهدات بیمارستانی و جراحی و زایمان و یا کلیه پوشش های بیمه ای را تا ۱۰% کاهش دهد.

سایت گسترش فروش فردا مکانی مناسب برای درخواست های بیمه ای شما می باشد که سعی کرده است محیطی امن و پویا، برای ارتباط بین شما و کارشناسان بیمه ای در سرتاسر ایران را فراهم کرده باشد. همچنین این شرکت با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

شما بازدید کننده گرامی می توانید جهت مشاهده و دریافت نرخ بیمه درمان تکمیلی، ابتدا نام محصول مورد نظر را جستجو و برای سفارش آن اقدام به خرید آنلاین نمایید تا بتوانید از خدمات غیر حضوری و تحویل رایگان بیمه نامه در محل بهره مند گردید

جهت درخواست خرید آنلاین و استع

لام نرخ بیمه درمان تکمیلی فقط با پر کردن فرم الکترونیکی بسیار ساده در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و استعلام نرخ بیمه درمان تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه درمان گروهی زیر ۲۵۰ نفر کلیک کنید

برای خرید آنلاین بیمه درمان گروهی بالای ۲۵۰ نفر کلیک کنید