استعلام نرخ بیمه آسانسور

بیمه آسانسور 300x300 - استعلام نرخ بیمه آسانسور

استعلام نرخ بیمه آسانسور

بیمه آسانسور

در حال حاضر آسانسور در ساختمانهای مسکونی، اداری، تجاری و… از اجزاء اصلی ساختمان محسوب می گردد. از طرفی با توجه به اینکه مالکین و اعضاء هیئت مدیره این ساختمان ها قراردادی تحت عنوان قرارداد تعمیر و نگهداری با شرکت های متبوع تنظیم نموده و شرکت های مذکور سرویس های دوره ای منظم و ماهیانه بروی آسانسور انجام می دهند، ممکن است برخی از حوادث در اثر سهل انگاری در نگهداری آسانسور و یا استفاده نادرست از آن، خسارات جانی را بر استفاده کننده گان از آسانسور وارد نماید که در اینصورت مدیر و اعضاء هیئت مدیره ساختمان باید پاسخگوی حوادث رخ داده باشند.

مطابق قانون مدنی در صورتیکه ضرری از جانب شخصی و یا مسبب ایشان به دیگری وارد آید شخص مقصر حادثه باید عیناً ضرر وارد شده به زیان دیده را جبران نماید.  لذا با تهیه بیمه  آسانسور بسته به نوع کاربری آسانسور ( مسافربر ، بابر بر و باربری /نفر بر ) می توان در صورت بروز هرگونه حوادث اعم از فوت و نقص عضو، هزینه های پزشکی و یا حوادث مالی از آن استفاده نمود.

در ارزیابی  ریسک و حق بیمه پرداختی جهت استعلام نرخ بیمه آسانسور مواردی همچون ظرفیت آسانسور ، تعداد طبقات توقف، سن آسانسور ، موتور و گیربکس مورد استفاده ، میزان هزینه پزشکی مورد درخواست  تاثیر گذار می باشد.

 در استعلام نرخ بیمه آسانسور نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت این است که در صورت حمل بیش از ظرفیت هر یک از آسانسورها در زمان بروز خسارت، مبلغ خسارت پرداختی تعدیل خواهد یافت.

 

پوشش های بیمه نامه آسانسور

1- پوشش فوت  و نقص عضو

2- پوشش هزینه های پزشکی

3- پوشش هزینه های مالی

 

نکات مهم در تعیین حق بیمه آسانسور

جهت صدور بیمه نامه آسانسور به موارد زیر توجه می گردد :

1- ظرفیت آسانسور بر اساس نفرات یا تناژ حمل بار بار یا هر دو موارد

2- نوع کاربری ساختمان : مسکونی – تجاری /اداری و یا هر دو مورد

3- قدمت و سال نصب آسانسور

4- تعداد طبقات و تعداد توقف آسانسور

5- وضعیت درب کابین آسانسور

6- میزان هزینه پزشکی مورد درخواست بیمه گذار

7- نام و آدرس شرکت نصاب آسانسور

8- مدل و شماره موتور حک شده بر روی آسانسور

 

 

 

 

 

شماره تماس جهت مشاوره خرید          02149783

 

 

 

 برای خرید آنلاین بیمه مسئولیت مدنی دارندگان و نصابان آسانسور کلیک کنید

 

 

بیمه پارسیان