بخشودگی جرائم بیمه نامه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی

مطابق با بند ب ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب اردیبهشت  سال ۱۳۹۵ که اعلام میدارد:

“مبلغی معادل حداکثر یک سال حق بیمه اجباری که از دارندگان وسیله نقلیه ای که از انجام بیمه موضوع این قانون خودداری کنند وصول می شود.

میزان مبلغ مذکور، نحوه وصول، تخفیف، تقسیط و بخشودگی آن به پیشنهاد بیمه مرکزی به تصویب مجمع عمومی صندوق می رسد.”

به موجب بخشنامه شماره ۱۰۹۲۴۹/۴۰۰/۹۷ مورخ ۱۵/۱۱/۹۷ رئیس کل بیمه ی مرکزی اعلام کرد: به مناسبت دهه فجر آن دسته از صاحبان وسایل نقلیه که بیمه نامه برایشان صادر نشده وخودروهایشان بیمه نشده اگر تا ۳۰بهمن ۹۷ به شرکت های بیمه مراجعه کنندامکان صدور بیمه نامه برایشان وجود دارد و کلیه ی جرائم  بابت آن زمانی که بیمه نداشتند صددرصد بخشیده میشود و برای موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه ی کشاورزی هم ۶ماه(ازدهه فجر امسال تا ۶ماه) فرصت قراردادیم که اگر در ظرف این ۶ماه مراجعه کنند و بیمه نامه بگیرند جرائم آنها هم صدردصد بخشیده خواهد شد.

همچنین به مناسبت چهلمین سالگرد دهه فجرانقلاب اسلامی، شرکت نمایندگی بیمه گسترش فروش فردا ،نماینده حقوقی بیمه پارسیان جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز با ایجاد اولین شعبه در ایوان انتظار میدان ولیعصر (عج)آماده ی ارائه خدمت وصدور بیمه نامه بدون جرائم دیرکرد به کلیه ی مشتریان خود میباشد.

حال که کمتر از ۱۵روز به پایان فرصت مقرر باقی مانده است از کلیه ی مالکین محترم وسائل نقلیه موتوری فاقد بیمه شخص ثالث دعوت میشود بصورت حضوری با مراجعه به واحد صدور مستقر در ایوان انتظار ایستگاه میدان ولیعصر و یا تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۴۹۷۸۳ داخلی ۳۱۳۱ بصورت غیرحضوری اقدام به تهیه ی بیمه شخص ثالث بدون جریمه دیرکرد نمایند. لازم به ذکر است بخشودگی جرائم مذکور غیرقابل تمدید و تکرار نشدنی است و برای آن دسته از مالکین وسائل نقلیه که بعضا جرائم انها تا ۲برابر مبلغ حق بیمه پایه بوده،فرصت مناسبی میباشد.