بیمه حوادث

بیمه حوادث

یکی از قدیمی ترین بیمه ها بیمه حوادث است. در قرون وسطی جوامع صنفی مانند شرکتهای تعاونی امروزی در موقع بروز حادثه به افراد خود کمک و یاری می نمودن و خسارت آنان را نیز جبران می کردند.مثلا اگر یکی از اعضاء فوت می گردد به بازمانده او کمک مالی می شد و یا اگر شخصی به علت حادثه ناشی از کار دچار از کارافتادگی می گردید سایر اعضا،صنف مبلغی به وی می پرداختند. انقلاب صنعتی اروپا در قرن نوزدهم میلادی باعث پیشرفت سریع این نوع  از بیمه گردید.بیمه های حوادث به مرور تکامل یافت تا اینکه امروزه پوشش اصلی بیمه های حوادث شامل فوت، نقص عضو و ازکارافتادگی دائم می باشد.

تعریف ییمه حوادث

بیمه حوادث یکی از انواع بیمه نامه های اشخاص می باشد که بیمه شده را در مقابل خطرات ناشی از حوادث پوشش می دهد که در صورت فوت بیمه شده از کل سرمایه بیمه به ذینفع بیمه شده پرداخت می گردد .

در صورت بروز از کارافتادگی کلی و دائمی ناشی از حادثه نیز صد در صد سرمایه بیمه به بیمه شده پرداخت می گردد .

در صورت بروز نقص عضو و یا از کارافتادگی جزثی و داثمی ناشی از حادثه درصدی از سرمایه بیمه به شخص بیمه شده پرداخت می گردد. جبران هزینه های پزشکی ناشی از حاذثه نیز یکی دیگر از پوششهای قابل اراثه  در این بیمه نامه می باشد.

تعریف نقص عضو و از کار افنادگی 

عبارتست از تغییر ماهیت عضوهای بدن به طور مختلف که اهم انها عبارتند از کوتاه شدن و قطع جزئی و یا کلی از عضو بدن از نظر بیمه حوادث نقص عضو و از کارافتادگی جزئی محدود به عضو هر یک از اعضا، بدن بیمه شده است مثلآ نقص عضو یک دست یا یک بند  انگشت.

نقص عضو و از کارافتادگی کلی محدود است به نقص عضو قطعی دو عضو اصلی بدن مانند دو دست ، دو پا . دو چشم ، یک دست و یک پا،یک دست و یک چشم و یک چشم ویک پا.

تعریف بیمه هزینه پزشکی در بیمه نامه حوادث

هزینه پزشکی عبارت است از هزینه های سرپائی و بیمارستانی که در صورت تحقق خطرات موضوع  بیمه نامه ، بیمه شده مستقیما در مقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می گردد.

هزینه های پزشکی قابل پرداخت توسط بیمه گر

  1. هزینه پزشکی قابل پرداخت توسط بیمه گر عبارت است از مبلغ مندرج در صورت حساب درمانی مربوطه و یا حداکثرهزینه پزشکی مورد تعهد بیمه گر هر کدام که کمتر باشد .
  1. هزینه پزشکی که بیمه شده ظرف مدت دو سالی از تاریخ تحقق خطر تحت پوشش برای هر حادثه موضوع بیمه متحمل شده است .

نکته :

  1. بیمه گر می تواند به تشخیص خود مدارک پزشکی بیمه شده را بررسی نماید و در مورد چگونگی درمان و معالجه بیمه شده تحقیق بعمل آورد
  2. مجموعه حوادثی که ظرف مدت هفت روز متوالی اتفاق می افتد . یک حادثه محسوب می گردد .
  3. هزینه مسافرت بیمه شده به منظور معالجه در مواردیکه طبق تشخیص پزشک معالج جنبه اورژانس داشته و یا امکان معالجه در منطقه نباشد، قابل پرداخت می باشد.
  4. بیمه شده هنگام رانندگی در صورت نداشتن گواهینامه مجاز و معتبر تحت پوشش نمی باشد .

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخگویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

جهت درخواست خرید آنلاین بیمه حوادث می توانید با تکمیل فرم الکترونیکی در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، با شما تماس گرفته و پس از آن بیمه نامه را  به صورت رایگان خدمت شما ارسال کنند.

برای خرید آنلاین بیمه حوادث کلیک کنید