بیمه درمان تکمیلی انفرادی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی

 

از آنجا که افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشکلات اقتصادی که در اثر بیماری های گوناگون اتفاق می افتد می باید تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یکی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه درمان می باشد.

بیمه پارسیان در راستای نیل به این اهداف برای بیمه گذاران و دارندگان بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری اقدام به ارائه پوشش بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی نموده است . به عبارت دیگر طرح بیمه نامه درمان خانواده مختص دارندگان بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری بیمه پارسیان خواهد بود .

با توجه به آیتم های موثر در امتیاز دهی به بیمه نامه ای عمر و سرمایه گذاری موجود در بانک مشتریان و اخذ میزان امتیاز لازم به شرح زیر، بیمه گذاران میتوانند یکی از طرح های زیر را انتخاب نمایند :

نام طرح

امتیاز

زرین

۱۱۵ به بالا

سیمین

۷۵-۱۱۴

بلورین

۳۵-۷۴

نخستین

۰-۳۴

 

هزینه های درمانی قابل پرداخت در بیمه درمان تکمیلی انفرادی

  1. تعهدات اصلی در  بیمه درمان تکمیلی انفرادی:

۱٫۱ جبران هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، انژیوگرافسی قلب، گامانف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود و Day Care

تبصره ۱: اعمال جراحی Day Care به جراحی هایی اطلاق می شود که مدت زمان مورد نیاز برای مراقبت های بعد از عمل در مراکز درمانی کمتر از یک روز باشد.

۱٫۲ هزینه همراه افراد زیر ۷ سال و بالاتر از  ۷۰ سال (در بیمارستان ها)

  • هزینه آمبولانس و سایر فوریت های پزشکی مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال

بیمار به سایر مراکز تشخیصی درمانی طبق دستور پزشک معالج

  1. پوشش اضافی بیمه درمان تکمیلی انفرادی:

۲٫۱ هزینه های زایمان اعم از طبیعی و سزارین ( مدت انتظار ۹ ماه از تاریخ شروع پوشش بیمه می باشد)

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید بیمه نامه بصورت آنلاین شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گذاران محترم می باشد نائل گردد.

جهت درخواست خرید آنلاین و صدور بیمه درمان تکمیلی انفرادی فقط کافی است در فرم الکترونیکی مندرج در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM  ثبت سفارش بیمه نامه بفرمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و اجرای طرح صدور بیمه نامه با شما تماس بگیرند.

و یا با شماره تلفن ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس بگیرید.