خرید اقساطی بیمه شخص ثالث

خرید اقساطی بیمه شخص ثالث و بدنه

 

اگر اجبار دولتی پشت قضیه ی بیمه شخص ثالث نبود، براحتی می شد نتیجه گرفت که خالص ترین و منصف ترین افراد آنهایی هستند که قرارداد بیمه شخص ثالث می بندند. اما خوشبختانه اجبار قانونی همه چهره ها را یکدست میکند. درکل علاقه به بیمه اجباری شخص ثالث میتواند نشانی از احترام و توجه به طبیعت و مخلوقات خداوند هم باشد.

البته اکثر ما تا حد امکان سعی میکنیم خود را از مسائل و مشکلاتی که برای دیگران پیش می آید دور نگه داریم و همیشه استدلال های قابل قبولی هم برای این تمایل خود داریم. اما لزوم وجود بیمه شخص ثالث آنجا احساس می شود که در پیچیدگی های زندگی امروز، گاه لحظاتی هم پیش می آید که ما بدون اینکه خود بخواهیم موجب آسیب به جسم یا زندگی همنوع خود می شویم. و البته چنین شرایطی، وقتی از خودرو استفاده میکنیم خیلی بیشتر پیش می آید. با اینحال  هزینه کردن برای حق بیمه ی بیمه شخص ثالث، همیشه به سختی و با تمایل کم صورت می گیرد.

از طرفی، بدنه خودرو که همیشه در معرض برخورد با موانع و خودرو های دیگر و اشخاص است، جزو بخش های آسیب پذیر خودرو محسوب میشود. گذشته از آسیب پذیری باالقوه در سلامت بدنه خودرو، نقش بسزایی هم در زیبایی ظاهری خودرو دارد و بسیاری از ما با حساسیت بالایی بدنه خودروی خود را نگهداری میکنیم.

پیداست که اگر کسی قانون را دوست داشته باشد و بخواهد مطابق قانون عمل کند، باید بیمه شخص ثالث خودروی خود را تمدید نماید و اگر کسی بدنه خودروی خود را دوست داشته باشد، و بخواهد از آن مراقبت کند، باید خودروی خود را بیمه بدنه نماید و البته موقع رانندگی هم با احتیاط رانندگی کند.

با توجه به اینکه بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه، تکمیل کننده بیمه یک خودرو هستند، بیمه پارسیان اعلام میکند که در صورت صدور همزمان بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث یک خودرو، بیمه گذار میتواند هر دو بیمه نامه را بصورت قسطی صادر نماید .
چیزی بیشتر از این خوشحالمان میکرد..؟

امروزه استفاده از خودرو قسمتی از زندگی ماست به طوریکه زمان زیادی را با خودرو خود در حال حرکت از نقطه ای به نقطه‌ دیگر هستیم. به تبع این موضوع، آمار تصادفات و حوادث رانندگی نیز روز به روز افزایش می یابد و مبالغ زیادی جهت جبران خسارت های وارده هزینه می شود. در این بین بهترین راه حل برای حذف و تقلیل هزینه های ناشی از حوادث رانندگی، بیمه اتومبیل است؛ خدمتی که آرامش و امنیت شما در آن نهفته است. شرکت بیمه پارسیان در راستای ایجاد امنیت و آرامش برای دارندگان خودرو و جبران زیان های ناشی از تصادفات رانندگی انواع بیمه نامه های خودرو اعم از بیمه بدنه،‌ بیمه شخص ثالث و بیمه حوادث راننده و بیمه مازاد شخص ثالث را ارائه می کند.

حوادث و سوانح رانندگی می تواند حتی برای بهترین رانندگان نیز اتفاق بیافتد. جبران اغلب این خسارت ها خارج از توان مالی دارندگان و یا رانندگان خودرو میباشد. شرکت بیمه پارسیان این اطمینان را به شما می دهد که در صورت وقوع حوادث رانندگی اگر به شما، سرنشینان خودروی شما، اشخاص ثالث و یا خودرویتان، توسط وسیله نقلیه شما، خسارت و آسیب وارد شود، با ارائه انواع پوشش های بیمه ای در کنار شما بوده و آرامش خیال شما را فراهم سازد.

شرکت بیمه پارسیان دارای شعب پرداخت خسارت در سراسر کشور می باشد

هر حادثه رانندگی‌ می تواند باعث ‌بروز خسارت (اعم از مالی و جانی) برای ‌اشخاص‌ ثالث‌، راننده‌ و سرنشینان‌ خودرو گردد. خسارات‌ وارده به افراد داخل و خارج از خودرو، اعم از راننده خودرو، در صورتیکه شما مقصر حادثه باشید را توان‌ با خرید “بیمه‌نامه‌ شخص‌ ثالث و حوادث راننده‌” و مازاد ثالث‌ جبران‌ نمود و خسارات‌ وارده به وسیله نقلیه خودتان را می توان از طریق خرید “بیمه نامه بدنه خودرو” جبران‌ کرد.

شما می توانید با داشتن بیمه نامه شخص ثالث، خسارتی را که توسط خودروی شما به اشخاص ثالث وارد می شود، جبران نمایید. البته براساس قانون بیمه اجباری شخص ثالث، همه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظفند مسئولیت خود را در مقابل اشخاص ثالث در قبال خسارت های مالی و جانی نزد یکی از شرکت های بیمه داخلی بیمه نمایند. در بیمه شخص ثالث، منظور از شخص ثالث، هر شخصی به استثنای راننده مسبب حادثه است که به سبب حوادث خودروی مورد بیمه دچار زیان های جانی یا مالی شود. به همین دلیل بیمه پارسیان با ارائه بیمه نامه حوادث راننده به شماکه دارنده وسیله نقلیه هستید، این امکان را می دهد تا خسارت های جانی وارده به راننده مقصر حادثه را نیز بیمه نمایید.

شما می توانید با خرید بیمه نامه بدنه از شرکت بیمه پارسیان، چنانچه مقصر حادثه باشید، خسارت وارده به خودروی خود را جبران نمایید. همچنین می توانید در زمانیکه شما مقصر حادثه نبوده ولی بیمه نامه شخص ثالث فرد مقصر امکان جبران کل خسارت شما را ندارد، از بیمه نامه بدنه خودرو خود برای دریافت مابقی خسارت اقدام نمایید.

از محل این بیمه نامه می توان خسارت وارد به وسیله نقلیه را که شامل موارد زیر می شود جبران نمود :

حادثه (کلی و جزئی) / برخورد خودرو با یک جسم ثابت یا متحرک و یا برخورد اجسام دیگر به خودرو
سقوط / واژگون شدن خودرو
حریق (آتش سوزی، صاعقه، انفجار)
سقوط خودرو
سرقت کلی خودرو
همچنین با خرید پوشش های اضافی می توانید خطرات (سرقت جزئی قطعات و لوازم، شکست شیشه، سیل، زلزله، آتشفشان، طوفان، تگرگ و گردباد، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیده شدن مواد شیمیایی و اسیدی، نوسانات قیمت ) را نیز در بیمه بدنه پوشش دهید.

سنوات عدم خسارت تخفیف
سال اول ۲۵ درصد
سال دوم ۳۵ درصد
سال سوم ۴۵ درصد
سال چهارم و بالاتر ۶۰ درصد

تخفیف ویژه شخص ثالث در صورتی که خودرو بیمه نامه شخص ثالث جاری داشته باشد ، تعداد سالهای تخفیف درج شده بر روی بیمه نامه شخص ثالث ، مشروط به عدم تغییر مالکیت قابل انتقال به بیمه نامه بدنه می باشد.

آیا از تخفیفات گروهی بیمه بدنه شرکت بیمه پارسیان اطلاع دارید ؟
تخفیف جهت خودرو های صفر کیلومتر
تخفیف جهت اعضای هیت علمی دانشگاه
تخفیف جهت سهامداران و دارندگان حساب در بانک پارسیان
تخفیف جهت سهامداران بیمه پارسیان
ارائه تخفیف گروهی جهت برای بیمه نامه های گروهی خودروهای سازمان ها ، شرکت ها ، نهادها ، و پرسنل آن ها
تخفیف دارندگان بیمه شخص بیمه پارسیان

بیمه پارسیان با بهره گیری از فن آوری اطلاعات، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه نامه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است.

همانطور که می دانید جدیدا تعداد نمایندگی هایی که خدمات صدور بیمه نامه ارائه می دهند بالا رفته و روز به روز هم درحال افزایش است، اما در این میان بیمه گذاران جهت صدور بیمه شخص ثالث و بدنه چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید آنلاین بیمه ثالث و خرید آنلاین بیمه بدنه بدنبال شرکت های بیمه ای هستند که بیشترین و بهترین پوشش ها و خدمات بیمه ای را ارائه دهند.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس سایت بیمه پارسیان مراجعه فرمایید.

هم چنین می توانید جهت خرید آنلاین بیمه نامه شخص ثالث اینجا و جهت خرید آنلاین بیمه بدنه اینجا را کلیک کنید