خرید اینترنتی بیمه خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو

خرید اینترنتی بیمه خودرو  

امروزه بر اساس تحقیقات گسترده ای که در زمینه فروش و صدور آنلاین بیمه نامه صورت پذیرفته ، نشان دهنده آن است که تمامی شرکت های بیمه تمایل به تغییر حالت از روش خرید بیمه خودرو  بصورت سنتی به روش صدور آنلاین بیمه نامه را دارند.

خرید اینترنتی بیمه خودرو  به معنای عام تلفیق کاربرد اینترنت و فن آوری اطلاعات  (IT) در کنار دانش بیمه در خصوص صدور خودرو اطلاق می گردد و در معنای خاص خرید اینترنتی بیمه خودرو  را می توان به عنوان تأمین یک پوشش بیمه ای از طریق بیمه نامه  که به طور برخط (Online) در خواست پیشنهاد ، مذاکره و قرارداد آن منعقد می گردد.

در روش خرید اینترنتی بیمه خودرو  هر کاربر می تواند بدون محدودیت زمان ، حتی خارج از ساعت اداری  و بدون عدم نیاز حضور در شرکت های بیمه و یا واسطه های بیمه ای، درخواست خودر را مبنی بر تمدید بیمه نامه ثبت نماید زیرا بسیاری از دارندگان انواع بیمه نامه در بعضی از مواقع که مجبور به مسافرت می شوند به واسطه انقضاء زمان بیمه نامه ، نیاز دارند حتما در همان روز و تا قبل از ساعت ۲۴ نسبت به تمدید بیمه نامه خود اقدام نمایند.

آنچه که اثرات خرید اینترنتی بیمه خودرو  در کارایی آن مورد قبول قرار گرفته است عبارتند از :

  • بدون نیاز به اتلاف وقت و رفت و آمدهای اضافه
  • بدون نیاز به همراهی دیگران و یا کمک در تصمیم
  • قیمت های خالص بیمه ای
  • خرید اینترنتی بیمه خودرو و دریافت مشاور بیمه ای به نسبت روش های سنتی

اهداف شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا جهت خرید اینترنتی بیمه خودرو 

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه ، موفق به راه اندازی خرید اینترنتی بیمه خودرو  شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گزاران محترم می باشد نائل گردد . و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

 صرفه جویی در وقت و هزینه با خرید اینترنتی بیمه خودرو

انجام خرید اینترنتی بیمه خودرو  با تکمیل کردن فرم الکترونیکی زیر و یا مراجعه به سایت این شرکت با آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM امکان پذیر بوده  و کارشناسان این شرکت در کمترین زمان ممکن پس از بررسی درخواست ، با شما تماس خواهند گرفت و جهت کارشناسی و بازدید اولیه خودرو به محل استقرار خودرو اعزام می شوند و پس از آن بیمه نامه شما صادر و در نهایت توسط متصدیان ارسال این شرکت در محدوده شهر تهران و پست پیشتاز در سایر شهر ها  بصورت رایگان تحویل می گردد.

 

 

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث کلیک کنید

برای خرید آنلاین بیمه بدنه کلیک کنید