محاسبه بیمه شخص ثالث

محاسبه بیمه شخص ثالث

نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث چگونه است؟

باتوجه به اجباری بودن قانون بیمه شخص ثالث و تولید انبوه خودرو و تصادفات زیادی که براثر بی دقتی وعدم احتیاط رانندگان خودرو بوجود می آید از این روتمامی افرادی که خودرو دارند به دنبال یک شرکت بیمه خوب هستند که سطح توانگری مالی مناسبی برای پرداخت خسارتهای مالی وجانی داشته باشند بنابراین شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان تسهیلات وخدماتی متمایز برای رانندگان این گونه از خودروها در نظر گرفته تا با تعهدات خوب و مبلغ حق بیمه مناسب خودروی خود را بیمه کنند واز خدمات ان استفاده نمایند.

۲/۵ درصد تخفیف ویژه در قیمت بیمه شخص ثالث

مبنای محاسبه بیمه شخص ثالث این گونه ازخودروها براساس  تعداد سیلندر ، نوع کاربری ، و تخفیفات خودرو و سال ساخت آن درنظر گرفته میشود.

قیمت بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۷ بیمه پارسیان

خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

قیمت بیمه شخص ثالث پارسیان

همچنین در صورت تمایل به دریافت پوشش خسارت مالی بیشتر از ۶۳٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال جهت محاسبه بیمه شخص ثالث بایستی با کارشناسان به شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ داخلی ۱۱۱ و ۱۱۲ تماس حاصل فرمایید

شایان ذکر است مبالغ تعهدات فوق مربوط به سال ۱۳۹۵ و مطابق با نرخ اعلام شده توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با احتساب ۲٫۵ درصد تخفیف می باشد.

جهت درخواست خرید آنلاین و محاسبه بیمه شخص ثالث با پر کردن فرم الکترونیکی در سایت این شرکت به آدرس WWW.GOSTARESHINS.COM ثبت سفارش بیمه نامه نموده و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن پس از بررسی و کارشناسی، جهت مطابقت اطلاعات اولیه و محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث با شما تماس خواهند گرفت. پس از آن بیمه نامه شما بوسیله همکاران این شرکت بصورت رایگان تقدیم شما خواهد شد.

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث کلیک کنید