کارشناسان بیمه

کارشناسان بیمه

بسیاری از افراد، گاهی در مسیر زندگی شخصی و حرفه ای خود احساس می کنند که به  کارشناسان بیمه احتیاج دارند.  اطمینان از اینکه علاوه بر مشاوره بیمه در هنگام بروز خسارت، کارشناسان بیمه یا متخصصان ریسک می توانند به آنها در پرداخت خسارت نیزکمک کنند، باعث ایجاد حس امنیت و آرامش در افراد میشود.

منظور از (کارشناسان بیمه)  کسانی هستند که عهده دار اطلاع رسانی، فرهنگسازی و فروش یک محصول بیمه ای هستند.

در انتخاب کارشناسان بیمه باید خیلی دقیق باشید. همان طور که یک مشاور بیمه با تجربه کمک می کند تا آرامش خیال نسبت به ریسک های پیش رو داشته باشید، یک مشاوربیمه  تازه کار یا کم تجربه می تواند وضعیت شما را پر ریسک تر کند،چون به نیاز بیمه ای شما پی نمی برد و راه حلی ارائه می دهد که پوششی برای ریسک شما نیست.

مسئله ای که در این مجال قصد داریم مطرح نمائیم ، شاید به مذاق خیلی از مشاوران بیمه خوش نیاید . مثلا می توان به صراحت گفت : داشتن مدرک تحصیلی بیمه ای به هیچ وجه دلیل آن نیست که دارنده ی آن یک مشاور خوب باشد . آنها فقط از نظر قانونی مشاور بیمه هستند ، ولی شاید از لحاظ مربوط به صدور بیمه نامه و خسارت مناسب نباشند زیرا ممکن است به اندازه ی کافی حساسیت به خرج ندهند و یا در انتقال و کاربرد آنچه آموخته اند ، ناتوان باشند.

شرکت بیمه پارسیان با در نظر گرفتن نحوه عملکرد نمایندگان در تمامی سطوح از جمله میزان پرتفوی جذب شده در هرسال و بررسی نحوه عملکرد آنها بهترین نماینده  را از طریق روابط عمومی این شرکت معرفی می کنند

بهترین نماینده بیمه پارسیان را مردم با در نظر گرفتن سوابق فعالیت و نحوه پاسخگویی مشاورین انتخاب  می کنند .ثبت درخواست مشاوره و حجم پاسخگویی کارشناسان شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا بیانگر انتخاب این شرکت به عنوان بهترین نماینده بیمه پارسیان توسط عموم مردم می باشد

شرکت خدمات بیمه ای گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان یکی از بهترین نماینده های بیمه پارسیان در سالهای گذشته بوده که هم از نظر سهم بازار و میزان رضایت مندی مشتریان در سطح خوبی قرار دارد.

هدف ما حفظ عنوان (بهترین نماینده بیمه پارسیان) می باشد و با به کار گیری تخصص و تجربه درمیان نمایندگان بیمه پارسیان آماده ارائه خدمات بیمه ای به نمایندگی ازبیمه پارسیان در سراسر محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

برای خرید آنلاین بیمه کلیک کنید