۲۴ساعت از شبانه روز تحت پوشش بیمه حوادث باشید

۲۴ ساعت از شبانه روز در سراسر جهان

تحت پوشش بیمه حوادث باشید

 

خواسته های ما از اعماق وجودمان سرچشمه میگیرند، ولی اجزای دنیا برحسب قوانین فیزیک عمل میکنند. وجود ما برحسب شناخت، تا حد امکان خواسته هایش را سازگار با قوانین دنیا انتخاب میکند و ما انسانها، و تمام موجودات زنده، در تعادلی دائمی در میان  فیزیک بی انتهای دنیا روزگار خود را میگذرانیم. هرگاه این تعادل بهم بخورد، قانون فیزیک حاکم بر دنیا بدون هیچ گذشت و ترحمی، خود اختیار کار را بدست میگیرد و در این میان خواسته ها و داشته های ما آخرین موضوعاتی هستند که فیزیک عبوس و بی گذشت دنیا ممکن است به آن توجه داشته باشد

حادثه اتفاق می افتد و بلافاصله میفهمیم که اصلا منتظرش نبودیم. حتی اگر آنرا پیش بینی هم کرده باشیم. برای مدتی، شاید فقط چند لحظه، اختیار اوضاع از دست میرود . تعادلی که بین خواسته های خود و فیزیک دنیا برقرار داشتیم بهم میریزد. برای مدتی کوتاه تصمیم گیرنده قوانین فیزیک میشوند و ما فقط تماشاگر نابودی داشته ها و خواسته هایمان میشویم. بدون آنکه بتوانیم بر اتفاقی که درحال افتادن است کنترلی داشته باشیم.

البته اکثر اوقات تعادل از دست رفته بزودی به جای خود برمیگردد و عاقبت آنچه باقی میماند میزان خسارتی است که حادثه بر جسم ما یا نزدیکانمان، و یا اموال و اموالمان وارد کرده است.
به هرحال حادثه بخشی از زندگی است و با تمام بی قاعدگی خود، میتواند بشکل یک بی قاعدگی ناگهانی، که هر لحظه در کمین است، همراه ما زندگی کند. به فرار فکر کردن بیهوده است. او نظر ما را نمیپرسد و به هرحال همیشه همراه ما زندگی میکند. واقع بینی در اینست که حضور دائمی اش را در پشت لحظه های زندگیمان باور داشته باشیم و اگر نمیتوانیم با آن مقابله کنیم، همیشه آماده مقابله با عواقبش باشیم.

اولین نشانه هایی که از بیمه در تاریخ بشر باقی مانده، مربوط به قرنهای قبل از میلاد مسیح است. در آن زمان بازرگانان هوشمند سواحل شرقی مدیترانه، که در سفرهای پرخطر و پرسود دریایی حادثه ها را غیر قابل اجتناب یافته بودند، روشی ابداع کرده بودند که طی آن هر بازرگان بخشی از محموله خود را در انبار اسکله باقی میگذاشت و این انبار از طرف اتحادیه ای از خود آنان اداره میشد و هرگاه برای کسی حادثه ای پیش می آمد و اموالش نابود میشد، از این محل جبران میشد و این بهیچ وجه مانع سود کردن نبود و اگر این روش عاقلانه نبود، بازرگان زیرک آنرا بکار نمیبست.

امروز تنها راهی که برای جلوگیری از حوادث سراغ داریم فقط دعاست، و تنها راهی که برای جبران خسارات بعد از وقوع حوادث سراغ داریم روش مطمئن، تاریخی و امتحان پس داده ی بیمه های حوادث است.

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند، با وجود پیشرفت گسترده دانش و فناوری، همواره حوادثی رخ می دهند که قابل پیش بینی نمی باشد و بروز آنها آرامش شما را بر هم می زند. در این مواقع آن چه که تا حدودی به حفظ این آرامش کمک می کند برخورداری از پشتوانه ای مالی است که به شما در جبران اثرات نا مطلوب آن حادثه کمک نماید. صدور بیمه های حوادث با فراهم نمودن تعهدات مالی توسط شرکت بیمه به عنوان پشتوانه ای لازم در زمان بروز رخداد های ناگوار به شما یاری خواهند رساند.

شرکت بیمه پارسیان با آرزوی آن که بروز هیچ حادثه ای آرامش هموطنان عزیز را تهدید نکند با ارائه بیمه حادثه تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه دیدگان را در شرایط سخت فراهم سازد شما با اختصاص بخش کوچکی از در آمد خود به خرید این نوع بیمه نامه قادر خواهید بود هزینه های سنگین وقوع حوادث غیر مترقبه را جبران نمایید

این کاملا طبیعیست. به هرحال باید احساس امنیت کرد تا بتوان شکوفا شد.

بیمه پارسیان با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه نامه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است.

همانطور که می دانید تعداد نمایندگی هایی که خدمات صدور بیمه نامه ارائه می دهند بالا رفته و روز به روز هم درحال افزایش است، اما در این میان بیمه گذاران  جهت صدور بیمه حوادث چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید آنلاین بدنبال شرکت های بیمه ای هستند که بیشترین و بهترین پوشش ها و خدمات بیمه ای را ارائه دهند تا با خیال راحت تهیه کنند و از آن در زمان وقوع خسارت استفاده نمایند.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس سایت بیمه پارسیان مراجعه فرمایید.

هم چنین می توانید جهت خرید آنلاین بیمه نامه اینجا را کلیک کنید