اعطای کد عاملیت فروش به اشخاص

اعطای کد عاملیت فروش به اشخاص

 

در شهر بزرگی مثل تهران داشتن یک شغل، امتیاز محسوب می شود و همه روزه مردم بسیاری را می بینیم که برای گذران زندگی خود به مشاغل کاذب روی آورده اند. مشاغلی که از هر تحول اجتماعی یا سیاسی ای تاثر و گاه حتی غیرقانونی و مستوجب جریمه و یا مجازاتهای سنگین قرار می گیرند. در بسیاری از موارد نیز چتر سیاه بیکاری را بر سر فرد یا خانواده ای فرود آمده می بینیم، که آن هم خود باعث بسیاری از انواع آسیب های اجتماعی خواهد بود.

با این حال گاه داشتن یک شغل به تنهایی نمی تواند ضامن راحتی و امنیت زندگی یک خانواده باشد. چرا که هزینه ها بشکل غیرقابل کنترل و نفس گیری همیشه در حال افزایش هستند و گویا این روند هیچوقت توقف ندارد. در مقابل درآمد ها، با سرعتی کمتر درحال ترمیم خود و تلاش برای رسیدن به استانداردهای مخارج هستند و اکثرا به همین دلیل ما دنبال شغل دوم نیز هستیم. شغل دوم هم با اینکه می تواند خیال ما را از بابت هزینه های زندگی راحت نگه دارد، اما در هرصورت مسائل و مشکلات خودش را همراه خود می آورد.

شغل، یک هویت است و هرکدام از ما برحسب شغلی که در اجتماع داریم هویتی نیز داریم که می تواند باعث بدست آوردن احترام، تحسین و یا هر نوع نگرش دیگری از طرف دیگران باشد. شغل دوم، باید به هویت شغل اولمان لطمه ای نزند و لاجرم ناچار به پنهان کردنش نباشیم. شغل دوم نباید زمان زیادی را از وقت ما بطلبد زیرا ما زمان کافی و استاندارد خود را برای کار کردن، در اختیار شغل اول نهاده ایم. اگر برای شغل دوم هم زمان زیاد بگذاریم، از خانواده و سایر موارد زندگی خود غافل خواهیم شد، سلامتی خود را به خطر انداخته و وارد شکل جدیدی از مناسبات خواهیم شد. حقیقتا درآمد شغل دوم باید ارزش درگیر شدن با این همه گرفتاری را داشته باشد. بنا براین شغل دومی مناسب بنظر میرسد که هویت اجتماعی فرد را تغییر ندهد، زمان زیادی نطلبد، و درآمد مناسب داشته باشد.

شرکت بیمه پارسیان برحسب ذات حمایت گر بیمه، پیشنهاد خود را بعنوان عاملیت فروش اعلام میکند. هر فرد داوطلب، می تواند یک کد عاملیت فروش شخصی برای خود داشته باشد و به عنوان یک عامل فروش مشغول کار باشد و در هر صحبت دوستانه ای یک قرارداد بیافریند و کارمزد خود را از نمایندگی خود بگیرد.

این شغلی است که تا سالیان سال می توان ادامه داد بدون اینکه از توجه به خانواده یا زندگی غافل شد.

مطابق با ماده ۱۰ آیین‌نامه شماره ۷۵ شورای‌ عالی بیمه و در اجرای بند ۵ ماده ۱۷ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه‌گری، مورخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ شرکت بیمه می‌تواند بر اساس ضوابط ابلاغی بیمه مرکزی ج.ا.ایران به نمایندگی حقوقی خود اجازه تأسیس شعبه بدهد مشروط بر آنکه مسئول شعبه حائز شرایط نماینده حقیقی باشد در همین چهارچوب برخی از نمایندگان شرکت بیمه پارسیان در راستای ماده  ۳۵۷ قانون تجارت و در چهارچوب قوانین مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و به منظور توسعه شبکه فروش خود و گسترش خدمات بیمه ای ، از متقاضیان واجد شرایط زیر جهت همکاری تحت عنوان اعطای نمایندگی بیمه و عاملیت فروش دعوت به عمل می آورد .
شخص حقیقی متقاضی اعطای نمایندگی بیمه باید واجد شرایط زیر باشد:

الف) تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
ب) اعتقاد به اسلام یا یکی دیگر از ادیان رسمی کشور
پ) عدم اعتیاد به مواد مخدر
ت) عدم حجر
ث) نداشتن سـوء پیشینه کیفری و همچنین نداشتن سابقه محکومیت به جرایم نام برده شده در ماده ۶۴ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری
ج) داشتن گواهی پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم (برای آقایان)
چ) داشتن حداقل مدرک کاردانی
خ) گذراندن دوره کارآموزی به مدت ۱۵ روز اداری در شرکت بیمه مربوطه برای کلیه متقاضیان
ز) قبولی در مصاحبه حضوری
ژ) فن بیان و توانایی برقراری ارتباط مناسب با دیگران
ی) داشتن بازاری بالقوه برای شروع فعالیت
و ) ارائه ضامن معتبر دارای پروانه کسب یا فیش حقوقی

طبقه بندی اعطای نمایندگی بیمه و شعب فرعی و میزان کارمزد آنها

-تا۵۰% کارمزد اشخاص حقیقی مصوب  بیمه مرکزی مطابق با آیین نامه شماره ۸۳ شورای عالی بیمه

۲-تا۷۰% کارمزد اشخاص حقیقی مصوب بیمه مرکزی مطابق با آیین نامه شماره ۸۳ شورای عالی بیمه

۳-تا ۱۰۰% کارمزد اشخاص حقیقی مصوب بیمه مرکزی مطابق با آیین نامه شماره ۸۳ شورای عالی بیمه

درخواست اعطای نمایندگی بیمه از شرکت بیمه پارسیان به معنی درخواست مسئولیت یکی از شعب فرعی این شرکت می باشد . متقاضیان می توانند این شغل را بعنوان شغل اصلی یا فرعی خود انتخاب و در صورت نداشتن سابقه فعالیت در صنعت بیمه با گذراندن دوره های کارآموزی به این مهم نائل گردند .

میزان درآمد در نمایندگی های بیمه پارسیان بر اساس آیین نامه کارمزد مصوب بیمه مرکزی تعیین می گردد که متقاضی اعطای نمایندگی بیمه یا همان مسئول شعب فرعی نیز پس از طی مراحل کارآموزی و قبولی در آزمون بیمه مرکزی و نیز دریافت پروانه فعالیت(بند ۳طبقه بندی) مشمول آن خواهد شد

درخواست اعطای نمایندگی بیمه، بیمه پارسیان و بهره برداری از دفاتر فرعی شرکت های خدمات بیمه ای را می توان از طریق فرم الکترونیکی اعطای نمایندگی بیمه در سایت این شرکت تکمیل نمود و از متقاضیان محترم اعطای نمایندگی بیمه دعوت می گردد با تکمیل فرم الکترونیکی زیر درخواست نمایندگی بیمه ای خود را ثبت نمایند

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس سایت بیمه پارسیان مراجعه فرمایید.

هم چنین می توانید جهت تکمیل  فرم الکترونیکی اعطای نمایندگی بیمه اینجا را کلیک کنید