لزوم استفاده از بیمه مسافرتی

لزوم استفاده از بیمه مسافرتی

برای سفر به خارج از کشور

بیمه درمان مسافرین عازم به حارج از کشور

قیمت و شرایط خرید بیمه سفر به خارج از کشور

سامانه خرید بیمه به خارج از کشور

زمانی را در نظر بگیرید که به دلیل شرایط نا مساعد جوی و غذاهای نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارید؛ حتی، چمدان خود را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز فوری به وسایلتان دارید؛ کیف پول و مدارک شما به سرقت رفته است و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید؛ و یا این که به دلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید. این مسائل نیز دلیلی است که شما را به این فکر می اندازد که به فکر راه حلی برای جبران  بیفتید. بیمه درمان مسافرتی دارای مزایایی است که برطرف کننده این نگرانی ها می باشد.

مثلا، اگر بیمه شده در بیمارستان بستری شود، هزینه آن تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است و اگر نیاز به بازگرداندن و یا انتقال به مرکز مجهز داشته باشد شرکت بیمه نسبت به انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن به کشور محل اقامتش اقدام خواهد نمود. و یا چنانچه در حین ورود شما چمدان و یا مدارک شما مفقود گردد، پس از گذشت چند ساعت در صورت پیدا نشدن چمدان تان بیمه شما، شما را به هتل می‌برد و بعد از چند روز شما را به کشور مبدا به صورت کاملا رایگان باز می گرداند و یا حتی زمانی که بیمه شده در طول مدت سفر فوت کند شرکت بیمه طرف قرارداد تمهیدات لازم را برای بازگرداندن جسد ایشان را اتخاذ می نماید. همه این ها بخشی از مزایای بیمه مسافرت خارج از کشور است.

جهت اطلاع از نرخ و شرایط بیمه مسافرتی اینجا کلیک کنید

مدت اعتبار بیمه های مسافرتی بدین صورت است که از زمان خروج مسافر از کشور تا زمان بازگشت وی اعتبار دارد، بنابراین حق بیمه مسافرتی با توجه به مدت اقامت مسافر در خارج از کشور و همچنین متناسب با پوشش های مورد نیاز تغییر خواهد کرد.

هزینه ها بدین صورت است که مسافرانی که اقدام به خرید بیمه مسافرتی می کنند، حتما از پوشش های بیمه نامه اطلاع کامل داشته باشند. ممکن است با پرداخت هزینه ای نه چندان بیشتر، بتوان بیمه نامه ای بمراتب بهتر تهیه کرد.

در بسیاری از سفرهای خارج از کشور، خصوصا برای افراد با سنین بالا، همراه داشتن بیمه مسافرتی برای مسافران اجباری است. هزینه این بیمه در مقایسه با هزینه های سفر بسیار اندک است، بنابراین توصیه می شود که حتما بیمه نامه مسافرتی خریداری شود.

صدور بیمه مسافرتی وقت چندانی از ما نخواهد گرفت، فقط باید حواسمان باشد در صورتی که قصد سفر به خارج از کشور را داریم، برای هرکدام از کشورها، باید بیمه مناسب تهیه کنیم.

شرکت های مختلف بیمه ای مانند بیمه سامان، بیمه پارسیان ، بیمه کوثر، بیمه کارآفرین، بیمه ملت، بیمه ما، بیمه پاسارگاد، بیمه نوین، بیمه دی و بیمه رازی عرضه کننده این بیمه نامه ها هستند و با شرکت های مختلف خارجی همکاری می کنند. هر یک از این شرکت ها شرایط مختص به خود را دارد که لازم است شرایط بیمه نامه به صورت کامل مطالعه شود.

علاقه مندان به سفر بدرستی می دانند که بیمه مسافرتی تا چه اندازه اهمیت دارد!!

جهت اطلاع از نرخ و شرایط بیمه مسافرتی اینجا کلیک کنید

بیمه پارسیان با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه نامه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است و تلاش دارد تا به هدف اصلی خود که جلب رضایت تمامی مشتریان و بیمه گذاران محترم می باشد نائل گردد و در امر پاسخ گویی نیاز بازار صنعت بیمه ای کشور تمامی تلاش خود را نموده است.

همانطور که می دانید امروزه تعداد نمایندگی هایی که خدمات صدور بیمه نامه ارائه می دهند بالا رفته و روز به روز هم درحال افزایش است، اما در این میان مسافران جهت صدور بیمه درمان مسافرتی چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید آنلاین بدنبال شرکت های بیمه ای هستند که بیشترین و بهترین پوشش ها و خدمات بیمه ای را ارائه دهند تا با خیال راحت سفر کنند و از آن لذت ببرند. که البته، متاسفانه برای مسافرانی که به اعتبار و سابقه بیمه توجهی نمی کنند مشکلاتی در سفر ایجاد می شود.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس سایت شرکت نمایندگی بیمه گسترش فروش فردا نماینده حقوقی بیمه پارسیان مراجعه فرمایید.