چرا بیمه درمان تکمیلی

چرا بیمه درمان تکمیلی؟

 

ارزشمندترین دارایی هر انسان سلامتی جسم و جان او است. اما هیچ تضمینی مبنی بر تامین سلامت انسان در آینده وجود ندارد. سالیانه افراد بسیاری در کشور به دلیل مشکلات و بیماری های جسمانی روانه مراکز درمانی می شوند که اغلب با هزینه های سرسام آور پزشکی مواجه می شوند، هزینه هایی که در مراکز درمانی خصوصی به مراتب بیشتر از مراکز دولتی بوده و نیازمند پشتوانه مالی مناسبی از طرف بیماران می باشد.

از آنجائیکه افزایش روز افزون هزینه های درمان همواره یکی از نگرانی های جدی افراد بوده، لذا جهت آمادگی انسانها در مواجهه با مشکلات اقتصادی که در اثر بیماری های گوناگون اتفاق می افتد می بایست تدابیر مناسبی در نظر گرفت. یکی از این راه‌ها تامین پوشش بیمه درمان تکمیلی می باشد. با توجه به عدم پرداخت هزینه های درمانی به صورت کامل توسط بیمه های پایه همچون تامین اجتماعی و … بیش از پیش وجود یک بیمه گر دوم یعنی بیمه درمان تکمیلی جهت تکمیل و پرداخت سایر هزینه های درمانی خارج از تعهد بیمه گران پایه، احساس می گردد.

از این رو شرکت های بیمه ای از جمله بیمه پارسیان وظیفه پرداخت مابقی هزینه های خارج از تعهد بیمه های پایه را  به عهده داشته و با توجه به نیاز مردم، اقدام به ارائه این بیمه نامه ها با تعهدات و تعرفه های مناسب در قالب پکیج های مناسب می نمایند.

به هنگام بروز بیماری، نگرانی از دست دادن سلامت بیمار به اندازه کافی برای خود بیمار و اطرافیان وی آزار دهنده است از طرف دیگر تامین هزینه‌های بستری و اعمال جراحی در بیمارستان‌ها، فشار مالی فراوانی را به آنان وارد می‌نماید.

شرکت های بیمه ضمن آگاهی از نگرانی بیمه شدگان با ارائه پوشش بیمه درمان تکمیلی تلاش نموده اند تا حداقل، دغدغه هزینه های درمان را از دوش بیماران و خانواده های ایشان بردارند.

ایجاد شرایط سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنان و نیز تامین آرامش ایشان در هنگام بروز بیماری، موضوعی است که هر سازمان آن را بر خود واجب می‌داند. بر همین مبنا است که سازمان‌ها تلاش می‌کنند با تامین پوشش‌های درمانی برای کارکنان خود، آرامش خاطر را برای آنان فراهم سازند.

بیمه پارسیان ضمن آرزوی زندگی توام با سلامتی و به‌دور از بیماری‌ها و حوادث، با فراهم‌سازی پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی برای کارکنان موسسات و سازمان‌ها در سراسر کشور، بر این امید است که بتواند آرامش را در لحظه‌های دشوار بیماری به آنان و خانواده‌هایشان هدیه نماید.

بیمه پارسیان با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری و تلفیق متخصصان فن آوری اطلاعات در کنار تجربه و تخصص کارشناسان مجرب صنعت بیمه، موفق به راه اندازی خرید آنلاین بیمه نامه شده است و امکان سفارش انواع خدمات بیمه بصورت آنلاین را فراهم نموده است.

همانطور که می دانید جدیدا تعداد نمایندگی هایی که خدمات صدور بیمه نامه ارائه می دهند بالا رفته و روز به روز هم درحال افزایش است، اما در این میان بیمه گذاران جهت صدور بیمه درمان تکمیلی چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید آنلاین بدنبال شرکت های بیمه ای هستند که بیشترین و بهترین پوشش ها و خدمات بیمه درمان تکمیلی را ارائه دهند تا با خیال راحت آن را تهیه کنند.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۹۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس سایت بیمه پارسیان مراجعه فرمایید.

هم چنین می توانید جهت خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی گروهی اینجا را کلیک کنید.